FOSS Poland

Inżynier Serwisu

Firma Foss została założona w 1956 roku i jest obecnie wiodącym światowym producentem analitycznych rozwiązań systemowych dla przemysłu spożywczego i rolnictwa. Systemy analizy FOSS są oparte głównie na technologii podczerwieni oraz analizy chemicznej. Nasze rozwiązania monitorują jakość żywności zapewniając wysoką efektywność produkcji i jednocześnie pozwalają dostarczyć konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze.

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie obsługi technicznej urządzeń firmy FOSS pracujących w laboratoriach i zakładach produkcyjnych klienta na terenie całej Polski
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów z obsługi urządzeń
  • Samodzielne wizyty u klientów celem przeprowadzenia instalacji, przeglądów konserwacyjnych, napraw oraz demonstacji urządzeń
  • Udzielanie porad technicznych i odpowiadanie na bieżące zapytania klientów
  • Rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Terminowe i metodyczne prowadzenie dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, ze specjalnością elektronika, mechanika precyzyjna lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego  pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Praktyczne umiejętności techniczne w zakresie elektrotechniki i elektroniki
  • Praktyczna wiedza z zakresu informatyki i mechaniki precyzyjnej
  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie jako inżynier serwisu
  • Najwyższa staranność i profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm w kontaktach z klientem.
  • Gotowość  i zdolność do częstych wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP „E” do 1kV

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • Stabilne środowisko pracy w duńskiej firmie opartej na zaufaniu i pracy zespołowej
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, system kafeteria MyBenefit, samochód służbowy
  • Dofinasowanie do urlopów
  • Wyjazdy integracyjne

FOSS oferuje nie tylko pełną wyzwań zawodowych karierę w międzynarodowej firmie, która jest liderem w swojej dziedzinie, ale także możliwość pracy z najbardziej zaawansowanymi technologiami w wysoko wykwalifikowanych zespołach i globalnych projektach – więc jesli oferta brzmi dla ciebie atrakcyjnie to zachęcamy do aplikacji!

Firma

FOSS przyczynia się do zrównoważonego wykorzystania zasobów rolnych naszej planety, a tym samym do odżywiania i zdrowia ludzi na całym świecie. Naszym celem jest budowanie rozwiązań analitycznych, które dodają wartości poprzez poprawę jakości żywności i optymalizację produkcji, od surowca po gotowy produkt. FOSS pomaga zoptymalizować wykorzystanie żywności i zasobów rolnych, umożliwiając klientom prowadzenie inteligentnych, opartych na danych produkcji
z mniejszą ilością odpadów, lepszą jakością, większymi plonami i bardziej optymalnym wykorzystaniem surowców. Firma FOSS, będąca zawsze w czołówce rozwoju technologii analitycznych, zapewnia szereg rozwiązań analitycznych, od rozwiązań laboratoryjnych po rozwiązania on-line i in-line, w różnych branżach, od mleczarskiego po zbożowy i mięsny. FOSS dostarcza instrumenty i rozwiązania 100 największym firmom spożywczym na świecie i od ponad 60 lat FOSS wprowadza innowacje w technologii analitycznej. Firma FOSS została założona przez Nilsa Fossa w Hillerød w 1956 roku. Jesteśmy globalną firmą rodzinną, a nasze produkty i usługi sprzedawane są na całym świecie. FOSS zatrudnia ponad 1500 wysoko wykwalifikowanych pracowników na całym świecie

Send application ]   [ Print ]   [ Send to a friend ]
Region:
mazowiecki

Job type:
Permanent

Working hours:
Full-time

Working days:
Day