FOSS Poland

Asystentka/Asystent biura

Firma Foss została założona w 1956 roku i jest obecnie wiodącym światowym producentem analitycznych rozwiązań systemowych dla przemysłu spożywczego i rolnictwa. Systemy analizy FOSS są oparte głównie na technologii podczerwieni oraz analizy chemicznej. Nasze rozwiązania monitorują jakość żywności zapewniając wysoką efektywność produkcji i jednocześnie pozwalają dostarczyć konsumentom wysokiej jakości produkty spożywcze.

Obecnie Foss Polska poszukuje osoby na stanowisko Asystent/Asystentki biura.

Miejsce pracy: Foss Polska, ul. Osmańska 14 (Ursynów), Warszawa

Główne zadania:

  • Dbanie o wizerunek biura i jego prawidłowe funkcjonowanie
  • Zarządzanie przestrzenią biurową i utrzymanie na bieżąco jego porządku, w tym nadzór nad firmą sprzątającą
  • Utrzymywanie kontaktu z zewnętrznymi dostawcami usług dla biura
  • Odpowiedzialność za korespondencje firmową i prawidłowy obieg dokumentów
  • Zakup materiałów biurowych i administracyjnych
  • Obsługa podróży służbowych (rezerwacja hoteli, lotów)
  • Wsparcie przy organizacji eventów/imprez firmowych
  • Administracyjne wsparcie różnych działów w zależności od potrzeb

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane ale nie konieczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu zespołu
  • Bardzo dobra znajomość urządzeń biurowych i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Umowe o prace na zastępstwo na okres 1 roku z możliwością przedłużenia (pierwsza umowa to 3-miesięczny okres próbny, kolejna na okres 9 miesięcy)
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00
  • Benefity takie jak prywatna opieka w Allianz, prywatne ubezpieczenie w PZU, Kafeteria MyBenefit

Firma

FOSS przyczynia się do zrównoważonego wykorzystania zasobów rolnych naszej planety, a tym samym do odżywiania i zdrowia ludzi na całym świecie. Naszym celem jest budowanie rozwiązań analitycznych, które dodają wartości poprzez poprawę jakości żywności i optymalizację produkcji, od surowca po gotowy produkt. FOSS pomaga zoptymalizować wykorzystanie żywności i zasobów rolnych, umożliwiając klientom prowadzenie inteligentnych, opartych na danych produkcji z mniejszą ilością odpadów, lepszą jakością, większymi plonami i bardziej optymalnym wykorzystaniem surowców. Firma FOSS, będąca zawsze w czołówce rozwoju technologii analitycznych, zapewnia szereg rozwiązań analitycznych, od rozwiązań laboratoryjnych po rozwiązania on-line i in-line, w różnych branżach, od mleczarskiego po zbożowy i mięsny. FOSS dostarcza instrumenty i rozwiązania 100 największym firmom spożywczym na świecie i od ponad 60 lat FOSS wprowadza innowacje w technologii analitycznej. Firma FOSS została założona przez Nilsa Fossa w Hillerød w 1956 roku. Jesteśmy globalną firmą rodzinną, a nasze produkty i usługi sprzedawane są na całym świecie. FOSS zatrudnia ponad 1500 wysoko wykwalifikowanych pracowników na całym świecie.

Send application ]   [ Print ]   [ Send to a friend ]
Region:
mazowiecki

Job type:
Permanent

Working hours:
Full-time

Working days:
Day